سايت همسريابي شيدايي - 428 هزار نفر آماده ازدواج دائم و موقت سايت همسريابي شيدايي - 428 هزار نفر آماده ازدواج دائم و موقت .

سايت همسريابي شيدايي - 428 هزار نفر آماده ازدواج دائم و موقت

شب زفاف و آموزش شب زفاف

 سايت همسريابي شيدايي - 200 هزار نفر آماده ازدواج دائم و موقتشب زفاف, اعمال شب زفاف, در شب زفاف, داستان شب زفاف, عكس شب زفاف,آموزش شب زفاف

 

شب زفاف و اعمال شب زفاف

 

شب زفاف-شب عروسي (شب زفاف) اولين شب شروع زندگي مشترك و يكي از شب هاي بسيار مبارك است . مباركيسايت همسريابي آن از اين جهت است كه در روايت آمده مؤمن با ازدواج و عروسي كردن نيمي از ايمانش تكميل مي شود.

 سايت همسريابي شيدايي - 200 هزار نفر آماده ازدواج دائم و موقت

به همين جهت در منابع اسلامي آداب فراواني براي شب زفاف ذكر شده است. در شب زفاف دعا مستجاب است و فرشتگان رحمت خدا را براي عروس و داماد نازل مي كنند.سايت همسريابي شب زفاف در خاطره ي تمامي زوج هاي جوان يك شب خاطره انگيز است. در اين شب همسر مرد به خانه ي وي وارد مي شود و آن شب (شب زفاف)اولين شب زندگي آن زن و شوهر است.براي زفاف و آميزش، شب انتخاب شده است و پيشوايان ديني، شب را براي رفتن عروس به خانه داماد، ترجيح داده اند و چون اين عمل همواره در شب انجام مي شود آن را شب زفاف مي نامند.

 

تازه عروس بنا به طبيعت ،سايت همسريابي از نخستين رابطه جنسي در شب زفاف اكراه و هراس دارد و علت آن معمولا درد جسماني نيست كه اگر همراه با آرامش و خودداري و صبوري مرد باشد خيلي جزئي است. غالبا خود دختر هم نمي داند علتسايت همسريابي اين هراس و اكراه در كجاست ؟ در واقع در شب زفاف تازه عروس دچار نوعي ”‌ شرم ”‌ نيز هست . همه اين علت ها را بايد درسايت همسريابي جاي ديگري جستجو كرد.در حقيقت چون زن در اين مرحله كه وارد حيات زناشويي مي گردد دگرگوني مهمي در برابر خود مي بيند و به زندگي آينده و مسووليت ها و خطرهاي آن مي انديشد و از آن واهمه دارد. سايت همسريابي همه اين واهمه ها ، چه زن از آن آگاه باشد و چه نباشد ، قابل ملاحظه و شايسته توجه است.اين وظيفه شوهر است كه وجود اين هراس فطري زن را دريابد و همواره آن را به ياد داشته باشد.بهترين فرصت براي جلب اطمينان زن همين دوره كوتاه است.

 سايت همسريابي شيدايي - 200 هزار نفر آماده ازدواج دائم و موقت


معروف است كه شب زفاف را نبايد با جبر آغاز كرد ، ما مي گوييم در شب زفاف و در كار پاره شدن پرده دوشيزگي نه تنها جبر نبايد در كار باشد بلكه اين عمل بايد دنباله و نتيجه نوازشي صبورانه و معاشقه اي جانانه باشد و شوهر بايد عروس را به تدريج متمايل و راغب به عمل نمايد نه آن كه با شتابكاري و به كار بردن زور،تنها حس شهوت خويش را فرو نشاند. در اين صورت تنها جسم زن را تصرف كرده و از تصرف روح او ناتوان مانده است. بنابراين شوهر در شب زفاف بايد تمام تمهيدات لازم را به كار گيرد و در نهايت ملايمت و ظرافت عمل كند و بداند كه كوچكترين اشتباه در شب زفاف، چندان او را خسته و دل آزرده مي كند كه به آساني التيام پذير نخواهد بود و گاه تا پايان زندگي زناشويي آثار آن بر جاي مي ماند.

 

بايد بدانيم در شب زفاف كه اولين رابطه ي جنسي دختر و پسر است در نتيجه ي آن دختر پردهسايت همسريابي ي بكارت خود را از دست مي دهد كه در بيشتر مواقع با درد همراه است.پاره شدن پرده بكارت ، در حقيقت نمود خارجي جرياني بسيار پيچيدهسايت همسريابي است كه بايد آن را آغاز زنانگي و پايان دوشيزگي شمرد. بايد گفت در اولين تجربه ي جنسي دو نوع درد براي دختر ممكن است به وجود آيد.اين دو نوع درد عبارتند از:

1- درد به علت پارگي پرده بكارت

 سايت همسريابي شيدايي - 200 هزار نفر آماده ازدواج دائم و موقت

اين درد همان طور كه در بالا گفته شد به علت ايجاد يك زخم سطحي در داخل واژن است. كه اينسايت همسريابي گونه زخم ها معمولاً دردناك تر از ساير زخم ها هستند. براي كنترل درد، بهترين كار ايجاد معاشقه طولاني است. اين كار سبب مي شود تا دخترسايت همسريابي به مرحله ي ارگاسم يا نزديك آن برسد. رسيدن به ارگاسم، آستانه ي درد را بالا مي برد و باعث مي شود كه درد يا خيلي كم شود و يا قابل تحمل گردد.

2- درد به علت دخول
اين درد دقيقاً به علت كشش ديواره ي واژن است.وسايت همسريابي اژن براي اولين بار مي خواهد باز شود. پس درد زيادي را حس مي كند.براي كنترل اين درد دقيقاً مثل راه حل بالا، بايد معاشقه طولاني داشت.سايت همسريابي تا هم واژن ليزشود و هم آستانه درد افزايش يابد. براي اين منظور مي شود از ژل مخصوص نيز استفاده نمود.


در شب زفاف براي آميزش بهتر و كم دردتربايد به نكات زير توجه نمود:
1- معاشقه طولاني تا رسيدن به مرحله ي ارگاسم ؛
2-استفاده از ژل مخصوص ؛
3- دختر را بايد قبل از نزديكي از نظر روحي آماده كرد 
4- در صورت داشتن درد شديد از سوي دختر از ادامه نزديكي خودداري كنيد.

موارد لزوم مراجعه به پزشك:
الف) پارگي پرده بكارت معمولاً داراي خونريزي كم است. البته اين قضيه به چثه و سن دختر بستگي دارد. سايت همسريابي در بعضي از موارد پرده بكارت دختر با نزديكي پاره نمي شود. در اين حالت حتماً بايد با جراح زنان مشورت نمود تا وي با روش جراحي پرده را باز نمايد.

ب) تا سه روز پس از نزديكي خونريزي بسيار جزئي، طبيعي است و نبايد نگران بود. ولي در صورت ادامه پيدا كردن خونريزي حتماً بايد به جراح و متخصص زنان و زايمان مراجعه كرد.

 سايت همسريابي شيدايي - 200 هزار نفر آماده ازدواج دائم و موقت


چرا برخي زنان در اولين ارتباط جنسي و در شب زفاف خونريزي ندارند؟
گذشته از فقدان مادرزادي پرده بكارت در بعضي زنان، در صورتي كهسايت همسريابي زن در هنگام رابطه ي جنسي ، آرام و بدون تنش بوده، زمان كافي براي عشق ورزي داشته باشد، با طرف مقابل خود احساس راحتي كند وسايت همسريابي دهانه ي واژنش به اندازه ي كافي مرطوب باشد، آلت تناسلي مرد به نرمي وارد واژن او مي شود . به اين ترتيب ممكن است در اولين ارتباط خونريزي نداشته باشد و يا به دليل نوع خاصي از پرده بكارت سايت همسريابي تفاق مشابه اين مي افتد. اما اگر زن مضطرب باشد يا بترسد و پاهايش را جمع كند دهانه  واژن تنگ خواهد شد و هنگام دخول خونريزي و درد خواهد داشت.


از آنجايي كه در نظر مردم پرده بكارت پرده اي بسيار سفت و محكم است كه تنها با فشار پاره مي شود ، برخي مردها در هنگام رابطه ي جنسي فشار زيادي به دهانه ي واژن سايت همسريابي آورده و موجب پارگي دهانه ي واژن و درد و خونريزي مي شوند. در صورتي كه، اگر زن هنگام رابطه ي جنسي آمادگي كافي داشته و به دور از احساس اضطراب باشد هيچ نيازي به فشار از جانب مرد نيست.

نكات قابل توجه در مورد پرده بكارت:
رشته هاي عصبي در پرده كم هستند و به همين دليل درصورت آرامش سايت همسريابي جسمي و رواني پارگي آن معمولاً با درد كمي همراه است. عمل دخول و پاره شدن پرده بهتر است در زماني كه بدن آرام است و هيچ اضطراب و خستگي ندارد انجام شود. بنابراين نزديكي در اولين شب ازدواج و پس سايت همسريابي از مراسم طولاني عروسي توصيه نمي شود.

 

 

شب زفاف, اعمال شب زفاف, در شب زفاف, داستان شب زفاف, عكس شب زفاف,آموزش شب زفاف سايت همسريابي شيدايي - 200 هزار نفر آماده ازدواج دائم و موقت

src="http://www.beytoote.com/images/stories/wedlock/hhw42.jpg" style="direction:rtl;border:1px solid rgb(229, 229, 229);border-radius:3px;display:block;margin:15px auto;padding:5px;" title="شب زفاف, اعمال شب زفاف, در شب زفاف, داستان شب زفاف, عكس شب زفاف,آموزش شب زفاف" />
شب زفاف و آموزش شب زفاف

 

زنان بهتر است قبل از نزديكي نه به منظور گرفتن گواهي سلامت پرده بكارت، بلكه به دليل آگاهي ازنوع پرده به پزشك متخصص زنان مراجعه كرده و توضيحاتسايت همسريابي لازم را درخواست كنند؛ زيرا در موارد نادري كه پرده از نوع ضخيم است احتياج به عمل جراحي دارد. ضمن اين كه تحريك زن و خروج ترشحاتسايت همسريابي از دهانه ي واژن موجب روان شدن دهانه ي واژن و سهولت ارتباط جنسي مي شود.

 

گاهي پرده بكارت با يكي دو بار نزديكي كاملاً پاره نمي شود و هر دفعه قسمتي از آن پارهسايت همسريابي شده و كمي خونريزي مي كند و البته بدون پارگي پرده، مايع اسپرم ريخته شده بر روي آن مي تواند موجب حاملگي شود، زيرا سايت همسريابي اسپرماتوزئيد موجود در اسپرم مي تواند از سوراخ پرده حركت كرده و به طرف تخمك زن برود و حاملگي ايجاد شود. در اين موارد زن با پرده سالم حامله مي شود.

 

شب زفاف و آموزش شب زفاف

 

آداب روابط زناشويي زن و مرد دو قسم است:

 

الف - آداب شب زفاف كه عبارت است از :

1- ابتدا عروس و داماد وضو بگيرند.

2- تكبير گفتن در شب زفاف

برخلاف مراسم جاهليت - كه متأسفانه عده ‏اي در عصر ما به بعضي از آنها گرفتاراند و شب زفاف را به بي عفتي و بي غيرتي و گناه  ميگذرانند - در اسلام ، نخستين حركت سازنده زندگي مشترك ، با شعار «تكبير» آغاز مي گردد .

3- خواندن دو ركعت نماز در شب زفاف ؛

خواندن اين نماز در شب زفاف،سايت همسريابي با حال خضوع و خشوع و دعاي ذيل در سرنوشت عروس و داماد بسيار مؤثر است: خدايا الفت و مودت و رضايت زن را نسبت به من و رضايت مرا نسبت به او، بر من ارزاني دار و ميان ما سايت همسريابي را به بهترين وجه مجتمع نما و نيكوترين الفت را به ما عطا كن، همانا تو حلال را دوست مي داري و حرام را زشت مي شماري».

4- خواندن دعا و نيايش، كه بعد از خواندن نماز زفاف صورت مي گيرد.

 سايت همسريابي شيدايي - 200 هزار نفر آماده ازدواج دائم و موقت

5- دست گذاشتن داماد بر پيشاني عروس ؛

پس از ورود عروس به حجله ، داماد در حالي كه رو به قبله مي ايستد، دست خويش را بر پيشاني عروس بگذارد و براي خود و عروس و اولاد آينده‏شان ، چنين دعا كند: خدايا اين زن را به امانت از تو گرفتم و با كلمات تو او را حلال كردم، اگر از اين زن فرزندي براي من مقرر فرمودي او را پربركت و پارسا قرار ده و براي شيطان در او بهره‏اي قرار مده».

 

ب - آداب عمومي ( مستحبات) زناشويي:

1- گرفتن وضو

2- گفتن بسم اللّه‏

3- در هنگام جماع تعجيل نكند و زن را براي آن آماده كند تا او هم كاملاً لذت ببرد.

4- جماع در شب‏هاي دوشنبه، سه شنبه، پنج شنبه يا جمعه باشد.

5- هنگام جماع با زن ملاعبه و بازي كند تا او كاملاً آماده شود.

6- جماع را وقتي انجام دهد كه زن ميل دارد.

7- بهتر است نزديكي در اول شب نباشد ، بلكه ساعاتي بعد از خوردن شام باشد ،سايت همسريابي زيرا معده پر است و نزديكي موجب قولنج و فلج و چكيدن بول و فتق و ضعف بينايي و برخي بيماري هاي ديگر مي شود.

 سايت همسريابي شيدايي - 200 هزار نفر آماده ازدواج دائم و موقت

امام رضا(ع) فرمود اين عمل را در آخر شب انجام دهيد. زيرا براي بدن صالح تر و مايه اميد بيش تر و ذكاوت بيش تر براي فرزندي كه به دنياسايت همسريابي مي آيد ، مي باشد. (سفينه البحار ، ج 1، ص 181)

 منبع:tebyan

 سايت همسريابي شيدايي - 200 هزار نفر آماده ازدواج دائم و موقت


برچسب: ،
امتیاز:
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۴ دى ۱۳۹۴ساعت: ۰۱:۰۴:۰۴ توسط:adnhdd موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :